Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział w Toruniu
Stowarzyszenie Geodetów
Polskich
Oddział w Toruniu

ul.Piernikarska 4-6
87-100 Toruń

Konto bankowe:
PKO BP S.A. Oddział I
Nr 2910 2050 11 0000 9402 00 13 2373

Toruńskie Zaduszki Geodezyjne 2014
(05.11.2014r. godz.18.30 - kościół p/w Opatrzności Bożej, Toruń - Rudak)

msza św. w ich intencji zmarłych geodetów sprawowana była przez ks.kan. Józefa Klapiszewskiego:

5 listopada 2014r, corocznym zwyczajem listopadowego czasu, toruńscy geodeci spotkali się aby wspólnie przeżyć chwilę zadumy, pamięci i modlitwy za zmarłych kolegów z zawodu.

Każdego roku spotyka się, już właściwie stała grupa, ponad trzydziestu geodetów i być może nie jest to duża grupa ludzi. Jednak, jak zgodnie twierdzą uczestnicy, nasze spotkania są bardzo wartościowe, pozwalają na chwilę zahamować szybki bieg naszego życia, przystanąć i zastanowić się również nad własnym życiem i wartościami, które kierują naszym życiem.

A chęć wspomnienia zmarłych kolegów z zawodu świadczy o tym jaką wspólnotę zawodową stanowimy. I chociaż ktoś może powiedzieć: po co poświęcać czas zmarłym, jeśli tak często nie mamy go dla żywych. Spotykający się wiedzą, że jest to czas damy również nam samym ku większej refleksji życiowej. I jak powiedział prezes naszego Oddziału Bolesław Cieszyński , dziękując wszystkim za udzaił w spotkaniu: dobrze, że jest taki czas, takie miejsce i tacy ludzie, jak dzisiaj.

Serdeczne wyrazy podziękowania kierujemy do kol. Ani Gabor, kol. Zbyszka Reflińskiego, kol. Zbyszka Pabisia za pomoc w organizacji spotkania i wszystkim obecnym za udział.


Sprawdź mapę ... jak dojechać do kościoła ... >>>

Księga Pamięci o geodetach, którzy odeszli powstaje w zakładce IN MEMORIAM... >>>
zachęcamy do udziału w jej tworzeniu, jak widać wiele jeszcze mamy do zrobienia.
Szczególnie zwracamy się o pomoc do rodzin naszych zmarłych kolegów, liczymy również, że zechcecie być z nami w Zaduszkowych dniach listopadowych każdego roku.
(Prezes Zarządu SGP O/Toruń - Bolesław Cieszyński)


Copyright by SGP O/Toruń © 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone.