Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział w Toruniu
Stowarzyszenie Geodetów
Polskich
Oddział w Toruniu

ul.Piernikarska 4-6
87-100 Toruń

Konto bankowe:
PKO BP S.A. Oddział I
Nr 2910 2050 11 0000 9402 00 13 2373

UKŁON W STRONĘ BYDGOSKIGO ODDZIAŁU SGP
za ponad 100 numerów biuletynu "INFORMACJE SGP w Bydgoszczy"

Trudno wyobrazić sobie przepływ informacji w środowisku geodetów Pomorza I Kujaw bez istnienia biuletynu "INFORMACJE SGP w Bydgoszczy". Profesjonalnie redagowany, z mnóstwem bieżących informacji ze świata geodezji i zawsze bogato ilustrowany fachową dokumentacją fotograficzną. Oddział toruński nieustannie spotyka się z życzliwością ze strony wydawcy na zamieszczanie informacji o wydarzeniach z Torunia. Za co na ręce Prezesa O/Bydgoszcz, pana Henryka Siudy składamy wielkie podziękowanie.
Oczywistym, dla wszystkich jest fakt, że cały dostęp do informacji zawdzięczamy osobie niezłykłej, panu Stanisławowi Wilińskiemu. To dzięki jego wysiłkowi, poświęcaniu własnego czasu "PRO PUBLICO BONO" wiemy co dzieje się w oficjalnym świecie geodezji, w świeci nauki ale również w kuluarach wielkich spraw. Wielu z nas zawodowo dużo zawdzięcza Panu Stanisławowi, On towarzyszył wielu pierwszym geodezyjnym krokom, wszak przez wiele lat swoją pracą związany był z Toruniem. Tak teraz pokazuje nam , że warto w zyciu patrzeć trochę dalej niż własny nos i portfel, zawsze warto poszerzać swoją wiedzę i dzielić się nią z innymi.
Panie Stanisławie, dzięki za to okienko na geodezyjny świat i dzięki za to, że czasami również nas tam widać. Dzięki za naukę w sztuce wzajemnej komunikacji.
Liczymy na dalszą, dobrą współpracę.
( wpis - 16.07.2011r.)


Copyright by SGP O/Toruń © 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone.